Statystyki zdarzeń 2020

Pożary

0

Miejscowe Zagrożenia

0

Fałszywe Alarmy

0

Ćwiczenia

0

 Niedziela, 19 sierpnia 2012 r., była świętem rolników Gminy Tyczyn, którzy z dożynkowymi wieńcami przybyli pod tyczyński pałac, by wyrazić swą wdzięczność za zebrane plony. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w kościele w Tyczynie. Później, w barwnym korowodzie wszyscy udali się parku, gdzie uroczystość trwała do późnego wieczora. Były prezentacje wieńców dożynkowych, stosowne podziękowania, a także bogaty program artystyczny. Po występach zespołów ludowych nasi strażacy wraz ze strażakami z OSP Borek Stary, Matysówka, Kielnarowa oraz Hermanowa przygotowali pokaz ratowniczo-gaśniczy wraz z prezentacją naszych nowych narzędzi hydraulicznych.  Po czym zgromadzona publiczność wysłuchała koncertu Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza z towarzyszeniem Strzyżowskiego Chóru Kameralnego.

Free Joomla Lightbox Gallery

Numery Alarmowe

112

998

fb fb2