Statystyki zdarzeń 2020

Pożary

0

Miejscowe Zagrożenia

0

Fałszywe Alarmy

0

Ćwiczenia

0

9 kwietnia 2017 r. w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Tyczynie odbył się III Międzygminny Turniej Tenisa Stołowego Strażaków OSP.  Do rywalizacji przystąpiło 7 drużyn , 4 drużyny z Gminy Chmielnik oraz 3 drużyny z Gminy Tyczyn. Po rozlosowaniu numerów startowych zawodnicy przystąpili do rywalizacji.

Już pierwsze mecze pokazały, że poziom zawodów będzie bardzo wysoki i niezwykle wyrównany. Często było słychać oklaski innych zawodników po pięknych i zaciętych akcjach. Po rozegraniu fazy grupowej wyłonieni zostali finaliści - OSP Zabratówka i OSP Tyczyn. Po zaciętym pojedynku zwycięzcą turnieju została drużyna OSP Zabratówka.

Po zakończeniu wszystkich spotkań  zostały wręczone pamiątkowe puchary i dyplomy.

Klasyfikacja końcowa:

  1. OSP Zabratówka
  2. OSP Tyczyn
  3. OSP Hermanowa
  4. OSP Chmielnik
  5. OSP Kielnarowa
  6. OSP Wola Rafałowska
  7. OSP Błędowa Tyczyńska

Całość zawodów została rozegrana w bardzo miłej i przyjemnej atmosferze. Do zobaczenia na kolejnym Turnieju Tenisa Stołowego.

 

Free Joomla Lightbox Gallery

Numery Alarmowe

112

998

fb fb2