Fałszywe Alarmy

0

Ćwiczenia

0

9 kwietnia 2017 r. w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Tyczynie odbył się III Międzygminny Turniej Tenisa Stołowego Strażaków OSP.  Do rywalizacji przystąpiło 7 drużyn , 4 drużyny z Gminy Chmielnik oraz 3 drużyny z Gminy Tyczyn. Po rozlosowaniu numerów startowych zawodnicy przystąpili do rywalizacji.

Już pierwsze mecze pokazały, że poziom zawodów będzie bardzo wysoki i niezwykle wyrównany. Często było słychać oklaski innych zawodników po pięknych i zaciętych akcjach. Po rozegraniu fazy grupowej wyłonieni zostali finaliści - OSP Zabratówka i OSP Tyczyn. Po zaciętym pojedynku zwycięzcą turnieju została drużyna OSP Zabratówka.

Po zakończeniu wszystkich spotkań  zostały wręczone pamiątkowe puchary i dyplomy.