Statystyki zdarzeń 2020

Pożary

0

Miejscowe Zagrożenia

0

Fałszywe Alarmy

0

Ćwiczenia

0

W środę 3 maja jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Tyczynie wraz z pocztem sztandarowym wzięła udział w uroczystościach z okazji 226 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Ten ważny w dziejach naszego kraju dzień obchodzono również w patriotycznym duchu w Tyczynie. Obchody rozpoczęły się od uroczystej Mszy Świętej w intencji Ojczyzny, której przewodził ks. Proboszcz Marian Czeńczek. Po uroczystościach kościelnych przy dźwiękach  Orkiestry Dętej  przemaszerowano ulicami Tyczyna pod Pomnik Czynu Patriotycznego, gdzie  nastąpiło złożenie kwiatów przez poszczególne delegacje. Następnie uczestnicy uroczystości przeszli pod Urząd Gminy, gdzie pod tablicą upamiętniającą Konstytucje 3 Maja również złożyli wiązankę kwiatów.  Uroczystości zakończono okolicznościowym programem artystycznym w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej w Tyczynie.

   

Free Joomla Lightbox Gallery

Numery Alarmowe

112

998

fb fb2