Statystyki zdarzeń 2020

Pożary

0

Miejscowe Zagrożenia

0

Fałszywe Alarmy

0

Ćwiczenia

0

W niedzielę 11 czerwca 2017 na boisku sportowym w Hermanowej przeprowadzono Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze. W zawodach uczestniczyły jednostki z gminy Tyczyn i Chmielnik. Drużyny uczestniczące w zawodach  zmierzyły się ze sobą w konkurencjach: sztafeta pożarnicza 7 x 50m z przeszkodami, ćwiczenie bojowe, musztra. Wykonanie poszczególnych konkurencji oceniała komisja sędziowska złożona z funkcjonariuszy Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie oraz druhów z OSP.

Klasyfikacja końcowa rywalizacji męskich drużyn pożarniczych z gminy Tyczyn przedstawia się następująco:

1 miejsce - OSP Tyczyn

2 miejsce - OSP Matysówka

3 miejsce - OSP Kielnarowa

4 miejsce - OSP Hermanowa

W kategorii MUSZTRA najlepiej zaprezentowała się jednostka OSP Matysówka.

 

Po oficjalnym ogłoszeniu wyników zawodów w przez sędziego głównego, odbyła się uroczystość wręczenia nagród zwycięzcom tegorocznych Gminnych Zawodów Sportowo – Pożarniczych. Nagrody dla naszych drużyn ufundował i wręczył Burmistrz Gminy Janusz Skotnicki. Wręczając puchary pogratulował zwycięzcom, podkreślając dobre przygotowanie oraz wyszkolenie naszych strażaków.

 

Zwycięzcy z zawodów gminnych wystartują w zawodach powiatowych, które odbędą się 29 września w Bratkowicach.

 

Free Joomla Lightbox Gallery

Numery Alarmowe

112

998

fb fb2