Statystyki zdarzeń 2024

Pożary

0

Miejscowe Zagrożenia

0

Fałszywe Alarmy

0

Ćwiczenia

0

Dzisiaj 11 listopada 2017 roku poczet sztandarowy reprezentował naszą jednostkę podczas obchodów Święta Niepodległości.  Obchody rozpoczęły się o godzinie 08:45 przemarszem spod Urzędu Gminy pocztów sztandarowych do kościoła parafialnego w Tyczynie w którym o godzinie 9:00 rozpoczęła się Msza Święta w intencji Narodu. Mszę Świętą celebrował ks. Marian Czeńczek. Po Mszy Świętej nastąpił przemarsz na skwerek pod Pomnik Czynu Patriotycznego, pod którym delegacje przedstawicieli samorządu i społeczności lokalnej złożyły kwiaty. Na czele przemarszu nie mogło oczywiście zabraknąć  Orkiestry Dętej , która uświetniła również przebieg Mszy Świętej.  Udział w tej uroczystości był hołdem dla poległych, którzy zginęli walcząc za nasz kraj oraz wyrazem szacunku dla Ojczyzny, za którą wspólnie modliliśmy się.

Free Joomla Lightbox Gallery

Numery Alarmowe

112

998

fb fb2