Statystyki zdarzeń 2020

Pożary

0

Miejscowe Zagrożenia

0

Fałszywe Alarmy

0

Ćwiczenia

0

W dniu 14 października 2017 roku o godzinie 19:42 zostaliśmy zadysponowani prze SKKM w Rzeszowie do pożaru  w miejscowości Kielnarowa. Na miejsce działań przybyło łącznie 4 zastępy ratowniczo-gaśnicze : JRG Rzeszów, OSP KSRG Tyczyn, OSP KSRG Hermanowa oraz z OSP Kielnarowa.  Po przyjeździe na miejsce okazało się, że w zwartej zabudowie płonęła duża stodoła. Priorytetem była obrona drewnianego budynku, który był zagrożony pożarem.  Sam ogień udało się szybko opanować, i tym samym zapobiec jego rozprzestrzenianiu na sąsiedni budynek. Dogaszanie głownie polegało na wyciągnięciu z wewnątrz stodoły jak największej ilości słomy i przelaniu jej wodą. Żywioł praktycznie zniszczył cały budynek gospodarczy.  Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Free Joomla Lightbox Gallery

Numery Alarmowe

112

998

fb fb2