Statystyki zdarzeń 2020

Pożary

0

Miejscowe Zagrożenia

0

Fałszywe Alarmy

0

Ćwiczenia

0

W dniu dzisiejszym 23.10.2017 r. o godzinie 20:37 zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego w naszej miejscowości na ulicy Grunwaldzkiej. Po dotarciu na miejsce okazało się, że kierowca samochodu osobowego marki BMW po wyjściu z zakrętu nie zachował należytej ostrożności, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierki na moście. Z przechylonego samochodu wyszło trzech mężczyzn, nikt z poszkodowanych nie odniósł żadnych obrażeń. Działania nasze polegały na zabezpieczeniu miejsca zagrożenia oraz usunięciu uszkodzonego pojazdu. Do akcji wyjechał samochód GBA Mercedes w obsadzie 4 ratowników. Działania zakończyliśmy o godzinie 22:00
Jednostki biorące udział w akcji:
- OSP KSRG Tyczyn
- Policja

Free Joomla Lightbox Gallery

Numery Alarmowe

112

998

fb fb2