Statystyki zdarzeń 2020

Pożary

0

Miejscowe Zagrożenia

0

Fałszywe Alarmy

0

Ćwiczenia

0

Dzisiaj 23 listopada 2017 roku o godzinie 9:12 zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego w miejscowości Tyczyn - Królka. Mężczyzna kierujący samochodem marki Ford po wyjściu z zakrętu nie zachował należytej ostrożności i stracił panowanie nad pojazdem. Samochód wjechał do przydrożnego rowu uderzył w ogrodzenie i dachował na jezdni. Kierowca i pasażer opuścili pojazd o własnych siłach. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu poszkodowanym kwalifikowanej pierwszej pomocy. Jedna osoba poszkodowana w wypadku została zabrania do szpitala. W działaniach brał udział samochód GBARt Mercedes w obsadzie 4 ratowników.
Jednostki biorące udział w akcji:
- JRG Rzeszów
- OSP KSRG Tyczyn
- Policja
- Pogotowie Ratunkowe

Free Joomla Lightbox Gallery

Numery Alarmowe

112

998

fb fb2