Statystyki zdarzeń 2020

Pożary

0

Miejscowe Zagrożenia

0

Fałszywe Alarmy

0

Ćwiczenia

0

W dniu wczorajszym 06 grudnia 2017 o godzinie 19:31 nasza jednostka zostala zadysponowa przez dyspozytora do pożaru samochodu osobowego w miejscowości Kielnarowa. Do działań wyjechał samochód GBA Mercedes w obsadzie 7 ratowników. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zostaliśmy płonący pojazd marki Opel Astra kombi. Po bardzo szybkim rozpoznaniu do gaszenia użyliśmy lini gaśniczej typu szybkie natarcie i po kilkudziesięciu sekundach płomienie znikły. Pozostałe czynności związane z dogaszaniem wnętrza samochodu trwały około 20 minut. Po sprawdzeniu czy samochód jest dobrze ugaszony zwinęliśmy sprzęt gaśniczy i wróciliśmy do jednostki.

W działaniach brali udział:
JRG Rzeszów
JOT KRSG Tyczyn
OSP Kielnarowa

 

Free Joomla Lightbox Gallery

Numery Alarmowe

112

998

fb fb2