Statystyki zdarzeń 2020

Pożary

0

Miejscowe Zagrożenia

0

Fałszywe Alarmy

0

Ćwiczenia

0

Wczoraj 14 czerwca nasza remiza gościła dzieci z Przedszkola Publicznego Zgromadzenia Sióstr Św. Dominika w Tyczynie. W trakcie spotkania strażacy przybliżyli maluchom kulisy służby oraz zaznajomili z zasadami postępowania przeciwpożarowego. Dzieciaki miały także okazję z bliska zapoznać się z naszym sprzętem ratowniczo-gaśniczym, którego praktyczne działanie zaprezentowano na przykładzie m.in. deski ortopedycznej czy zestawu narzędzi hydraulicznych.
Pokaz ten wzbudził w nich ogromne zainteresowanie, jednak w autentyczny zachwyt wprawił przedszkolaków nasz samochód pożarniczy , którego fotel kierowcy oraz przedział załogi przeżyły prawdziwe oblężenie. Bez wątpienia dla dzieci spotkanie to było niezwykłym przeżyciem a dla nas wielką frajdą. Mamy nadzieję, że przysporzy nam ono jeszcze większej popularności a co za tym idzie godnych następców w przyszłości.

 

Free Joomla Lightbox Gallery

Numery Alarmowe

112

998

fb fb2